Lo De Carlos
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Sportactiviteiten Aquapark Golfbaan | Spa en ontspanning Solarium |
| Rolstoeltoegankelijk | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
10-slaapkamer Lo De Carlos Santa Teresita appartementen hebben een terras en liggen binnen 12 minuten wandelen vanaf het Playa Santa Teresita. Gasten zullen zeker genieten van een solarium in het appartement, gelegen op een korte afstand van de replica van de Santa Maria.
Dit appartement ligt op 5 km van beroemde Bosque Aventura. Lo De Carlos appartementen liggen binnen 10 minuten rjden weg van het Parque Acuatico Poseidon.
Het appartement heeft een privébadkamer. Er is ook een bidet en een douche.
Deze accommodatie is uitgerust met een complete keuken, uitgerust met een koelkast en een oven. De accommodatie biedt accommodatie op maar 95 km van de luchthaven Villa Gesell.
- Locale bezienswaardigheiden
- Iglesia SUD1442 km
- Puerto Luana903 km
- Santa Teresita Golf Club2575 km
- Thematic Museum Malvinas2446 km
- Museo Polifacetico Rene Mermier1175 km
- Atlantico326 km
- Caravel Santa Maria Replica364 km
- Parque Acuatico Poseidon2701 km
- Luchthavens
- Luchthaven Villa Gesell92 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Beveiliging
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Aquapark
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Solarium
- Golfbaan
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Lo De Carlos appartement?
Gasten van Lo De Carlos appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Playa Santa Teresita, op 12 minuten lopen ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Parque Acuatico Poseidon (2 km) en Bosque Aventura (5 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Lo De Carlos appartement?
Het duurt 5 minuten lopen om van Lo De Carlos appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Lo De Carlos appartement?
De prijs van het boeken van Lo De Carlos appartement is $66. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Lo De Carlos appartement?
Gasten van Lo De Carlos appartement kunnen profiteren van een privéparkeerplaats die in de buurt is gelegen.